UBYTOVNA

Pokoje jsou situovány do nadzemního patra historické budovy Sokolovny. Pokoje jsou dvou, troj a čtyř lůžkové se základním vybavením, které tvoří lůžka, skříně, stůl s židlemi a televize i připojení na internet. Mezi pokoji prochází centrální chodba, na jejímž začátku je kuchyňka s plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, nádobím a jídelním stolem. Sociální zařízení se sprchami je společné, WC jsou oddělené zvlášť pro muže a ženy. Úklid společných prostor je v pracovní dny zabezpečován denně. K dispozici je i pračka prádla. Cena ubytování 150-200 kč osoba/noc, po dohodě možnost množstevních slev.

Kola je možno po dohodě se správcem uložit v prostorách ubytovny. Parkování vozidel je možné přímo před ubytovnou. V rozsáhlém objektu Sokolovny se nachází i dva sportovní sály, restaurace a rozsáhlé sklepní prostory, které slouží k pořádání kulturních akcí a pronajímají se i pro soukromé účely jako svatby, firemní akce nebo velké rodinné oslavy – kapacita sklepu je cca 350 lidí. (Pro zájemce je možno zabezpečit i menší sklepní prostory v areálu nedalekého bzeneckého zámku cca do 35 osob a to včetně ochutnávky vín místních vinařů, občerstvením případně cimbálovou muzikou – viz. fotografie prostor v galerii). V sousedství Sokolovny je i venkovní sportoviště vhodné na míčové hry. Dohodnout pronájem sportovišť, sklepů či dalších služeb je nutno dohodnout předem se správcem Sokolovny.